Spis treści

Projektowanie i instalacje sieci światłowodowych

Sieci optyczne są obecnie najlepszym nośnikiem informacji i znajdują coraz szersze zastosowanie. Dają dostęp do usług takich jak Internet czy telewizja oraz służą przesyłaniu danych. Dzięki swojej dużej przepustowości są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego też jedną z ważnych gałęzi działalności naszej firmy jest wykonywanie instalacji światłowodowych.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i montażu sieci optycznych, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Samodzielnie wykonujemy projekt instalacji lub korzystamy z projektów naszych klientów, dobieramy odpowiednie rozwiązania, sprawnie montujemy oraz sprawdzamy działanie naszej realizacji. Wszystko to w dobrej cenie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wartel to firma z doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku, która może poszczycić się wieloma pozytywnymi opiniami klientów. Dbamy o najwyższej jakości materiały, starannie dobieramy kable oraz korzystamy z najnowocześniejszych technologii, urządzeń i narzędzi. Wszystko po to, by nasze instalacje światłowodowe były niezawodne i spełniały oczekiwania naszych klientów.

Co ważne, wykonując instalacje światłowodowe zawsze przeprowadzamy pomiary i testowanie, dbając o to, by oddać w ręce klienta niezawodnie działające okablowanie. Jeśli mimo wszystko na przestrzeni lat zdarzy się usterka – możesz liczyć na nasz profesjonalny serwis, który szybko i w dobrej cenie poradzi sobie z każdym problemem. Przekonało się o tym już wielu naszych klientów.

Gdzie instalujemy światłowody?

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego też instalacje światłowodowe wykonujemy wszędzie tam, gdzie potrzebują ich nasi klienci. Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom publicznym. Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki Internet lub niezawodna telewizja o doskonałej jakości obrazu.

Naszą specjalnością są instalacje światłowodowe do domu, firmy i biurowca. Posiadamy doświadczenie w montażu w apartamentowcach, mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych oraz wielkich biurowcach. Niezależnie od tego, jak rozbudowaną sieć światłowodową chcesz wykonać, możesz mieć pewność, że spełnimy twoje oczekiwania i zapewnimy solidną realizację w dobrej cenie.

Z kim współpracujemy?

Nasza firma oferuje nowoczesne i niezawodne instalacje światłowodowe, dopasowane do potrzeb klienta. Nie zamykamy się na współpracę i zawsze chętnie pomagamy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Sporą część naszych klientów stanowią deweloperzy. Chętnie współpracujemy również z urzędnikami, realizując zamówienia publiczne, a także lokalnymi i globalnymi operatorami telekomunikacyjnymi czy firmami zajmującymi się budową dróg (z uwagi na konieczność przebudowy istniejących sieci podczas remontów).

Na swoim koncie mamy obecnie dziesiątki realizacji na terenie Warszawy oraz całego kraju. Są one potwierdzeniem naszych kwalifikacji, doświadczenia oraz precyzji. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy, najtrudniejszy nawet projekt.  Jeśli więc poszukujesz firmy, która wykona profesjonalną instalację światłowodową w twoim domu lub firmie, jesteśmy dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Ile to kosztuje czyli kilka słów o cenach?

Ceny, jakie oferuje nasza firma, są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Niemniej jednak, ich wysokość w przypadku instalacji światłowodowych zależy od wielu czynników. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie wyjaśnimy wątpliwości, doradzimy najlepsze rozwiązania oraz ustalimy indywidualną wycenę.