Spis treści

Okablowanie światłowodowe

Nasza firma oferuje swoim klientom wykonywanie instalacji światłowodowych z wykorzystaniem światłowodu jednomodowego. To rodzaj okablowania optycznego, w którego rdzeniu transmitowany jest tylko jeden mod światła o określonej długości fali. Dzięki temu światłowód jednomodowy jest w stanie transmitować sygnały na bardzo duże odległości. Szacuje się, że sięgać mogą one nawet ponad 120 kilometrów.

W przeciwieństwie do światłowodów wielomodowych, ten rodzaj okablowania wyróżnia się znacznie mniejszą dyspersją, czyli rozmyciem sygnału (przypomnijmy, światłowód wielomodowy jest w stanie przesyłać sygnał na odległość maksymalnie 2 km). Jest to więc rozwiązanie o bardzo szerokim zastosowaniu, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Usługi związane z światłowodami jednomodowymi

Firma Wartel oferuje szeroki zakres usług związanych z światłowodami jednomodowymi. Wśród nich możemy wymienić projektowanie instalacji światłowodowych, profesjonalny montaż, serwis oraz spawanie światłowodów. Wszystkie usługi, które świadczymy, to najwyższy poziom realizacji, która odbywa się szybko i sprawnie.

Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, jednakże w swojej działalności nie ograniczamy jedynie do tego miasta. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji na terenie całej Polski. Jeśli więc poszukujesz doświadczonych profesjonalistów, którzy założą w twoim budynku światłowód jednomodowy, nasza oferta jest tym, czego potrzebujesz. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów.

Cennik i informacje

Nasza firma wyróżnia się na rynku bardzo konkurencyjną ofertą. Pragniemy jednak zaznaczyć, że ceny w przypadku światłowodów jednomodowych zawsze ustalamy indywidualnie z klientem.

Ich wysokość zależy bowiem od rodzaju projektu oraz wykonywanej instalacji. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i doradzimy najlepsze, najbardziej opłacalne rozwiązania.

Masz pytania dotyczące światłowodów jednomodowych?
Skontaktuj się z nami.
Jesteśmy tu dla ciebie.