Spis treści

Instalacja urządzeń monitorujących

Instalacja urządzeń monitorujących całą posesję oraz wnętrze domu jest coraz powszechniejszym i stosunkowo tanim sposobem ochrony dóbr materialnych, ale co ważniejsze zapewniającym bezpieczeństwo wszystkim członkom rodziny. Gdy chcemy mieć pewność co do opieki nad dziećmi czy seniorami sprawowanej przez zatrudnione osoby, dyskretne kamery mogą okazać się idealnym rozwiązaniem.

Monitoring domu jest skutecznym narzędziem prewencyjnym, który w istotnym stopniu wpływa na bezpieczeństwo. Chroni przed włamaniami oraz wszelkimi przejawami wandalizmu. Gdy mimo zainstalowanych kamer na prywatnym terenie zaistnieje jakakolwiek szkoda, nagranie będzie stanowiło dowód znacznie ułatwiający zidentyfikowanie sprawcy.

Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny

Firma Wartel oferuje pełne wsparcie dotyczące wykonania planu monitoringu, określenia jego zakresu oraz najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie wykorzystywanego sprzętu. W naszym przekonaniu nie istnieje uniwersalny zestaw urządzeń, które można zastosować w każdym domu. Zakładamy indywidualne podejście zależne od charakterystyki danej posesji oraz oczekiwań jej właścicieli.

Jesteśmy zorientowani na wykorzystywanie kamer IP, czyli zaawansowanych technologicznie kamer sieciowych wyposażonych w wideoserwer. Ten rodzaj urządzenia nie korzysta z rejestratora cyfrowego – adres IP umożliwia połączenie z kamerą i śledzenie obrazu. Dla pełnej ochrony proponujemy odporne na pogodę kamery zewnętrzne oraz przeznaczone do montażu w pomieszczeniach kamery wewnętrzne.

Sprawdzenie przez internet

Najnowsze systemy monitoringowe dają szereg możliwości kontroli osobom, które długo przebywają poza domem. Nowoczesne kamery umożliwiają śledzenie tego, co dzieje się na danej posesji właściwie zawsze i wszędzie. Z pomocą naszych specjalistów są możliwe do zainstalowania w każdym domu. Monitoring na wakacjach czy podgląd na odległość w czasie pracy jest w zasięgu ręki.

Śledzimy aktualne trendy i najbardziej efektywne rozwiązania dotyczące systemów zabezpieczeń, które wykorzystują najnowsze technologie. Dzięki nim możliwe jest obserwowanie i udostępnianie przez internet tego, co dzieje się w domu online, praktycznie z dowolnego typu urządzenia mobilnego (laptop, tablet czy smartfon) współpracującego z powszechnie wykorzystywanymi i praktycznymi kamerami IP.

Monitoring bezprzewodowy i przewodowy domu jednorodzinnego

Kompleksowy system zabezpieczający dom to koszt, który zwraca się w postaci zabezpieczenia majątku oraz zapewniania poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Monitoring wizyjny umożliwia zarejestrowanie obrazu dozorowanego obszaru za pomocą kamer, które przesyłają go do rejestratora. By uskutecznić obserwację nocną proponujemy sprzęt na podczerwień.

Specjaliści z firmy Wartel chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości związane z decyzją o zainstalowaniu systemu kamer, szczególnie te dotyczące wyboru pomiędzy monitoringiem przewodowym i bezprzewodowym. Specyfika budynku, łatwość montażu, konieczność ingerencji w ściany, rodzaj okablowania czy możliwość przestawiania kamer – to kwestie, w których służymy wiedzą i doświadczeniem.

Profesjonalny montaż i projekt

Profesjonalny system monitoringu staje się standardem wyposażenia wielu domów, ponieważ jego cena jest relatywnie niska w stosunku do kosztów, jakie wiążą się z włamaniem, kradzieżą czy zniszczeniem mienia. Zaawansowany sprzęt umożliwia otrzymanie obrazu bardzo wysokiej jakości oraz – w zależności od potrzeb – archiwizację nagrań.

Nasza firma oferuje profesjonalne wsparcie dotyczące tego, jak zrobić plan monitoringu działającego zarówno w dzień jak i w nocy. Proponujemy konkurencyjne rozwiązania niezależnie od tego, czy kamery mają być rozmieszczone w obiekcie powstającym czy już wykończonym. Instalacja nie trwa długo i nie musi zakłócać pracy czy odpoczynku w domu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami w sprawie monitoringu domu jednorodzinnego. Jesteśmy tu dla ciebie.

Monitoring domu cena instalacji

Wartel zapewnia wykonanie optymalnego dla danego budynku planu monitoringu, projektu najbardziej efektywnego zestawu kamer w atrakcyjnych cenach oraz profesjonalny montaż. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie klientów. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, ale działamy na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez formularz.