Spis treści

Kamery przemysłowe

Kamera przemysłowa jest stosowana w systemach dozorujących, np. opartych na CCTV. Podstawowe elementy, z których się składa to: przetwornik, obiektyw oraz niezbędny do przekształceń sygnału pakiet urządzeń. Zaawansowany sprzęt pozwala osiągnąć wysoką jakość obrazu w coraz bardziej przystępnej cenie.

Specjaliści z firmy Wartel chętnie zaprezentują polecane modele, zwracając uwagę na cechy kamer, które koniecznie należy wziąć pod uwagę tworząc projekt monitoringu. Kąty widzenia o różnej szerokości czy diody doświetlające, które znacznie wydłużają odległość rejestrowania obrazu, to ważne aspekty urządzeń, których wybór jest zależny od charakteru obiektu, który ma być chroniony.

Rodzaje kamer przemysłowych

W naszej ofercie dostępne są kamery przemysłowe, które znajdą zastosowanie zarówno w prywatnych posesjach jak i dużych obiektach typu sklepy czy magazyny. Na ciągle rozwijającym się rynku monitoringu dostępnych jest wiele różnych rodzajów rozwiązań, a wykorzystywane w nich kamery można podzielić ze względu na kilka głównych kryteriów.

Jeśli chodzi o miejsce ich instalacji to dzielą się na zewnętrzne (outdoor) i wewnętrzne (indoor). Biorąc pod uwagę sposób przekazywania sygnału możemy mówić o bezprzewodowych i analogowych. W zależności od stopnia zaawansowania technologicznego umożliwiają uzyskanie obrazu w jakości hd. Występują w wersjach standardowych i obrotowych.

Projektowanie i montaż monitoringu opartego o kamery przemysłowe

Kompleksowy monitoring staje się standardowym wyposażeniem domów, miejsc pracy oraz przestrzeni publicznej. Jednym z rozwiązań, które gwarantuje zabezpieczenie wskazanych obiektów, jest zainstalowanie w newralgicznych punktach kamer CCTV. Oferujemy przejrzyste plany i profesjonalny montaż sprzętu, w tym rejestratorów z nagrywarkami.

Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji na temat tego, jak działają oraz ile kosztują zarówno systemy cyfrowe, jak i analogowe. Na specjalne życzenie przygotowujemy rzetelne wyceny różnych typów nadzoru wizyjnego, np. działającego na podczerwień, tak by można było wybrać satysfakcjonujące rozwiązanie nawet gdy mamy do dyspozycji ograniczony budżet.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Cennik i informacje

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania precyzyjnej wyceny i dodatkowych informacji o usługach. Możemy dopasować nasze projekty do działających w danym obiekcie rozwiązań, np. skorelować je z instalacją alarmową. Jesteśmy do dyspozycji i zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!