Spis treści

Telewizja satelitarna instalacja i montaż

Pakiet naszych usług obejmuje profesjonalne zamontowanie telewizji satelitarnej, czyli odbierającej sygnał nadawczy dzięki antenie oraz odbiornikowi satelitarnemu współpracującemu z odbiornikiem telewizyjnym.

Sat TV korzysta z transponderów znajdujących się na sztucznych satelitach Ziemi, zapewniając dostęp do nadawanych treści odbiorcom indywidualnym.

Ten rodzaj transmisji jest znacznie bardziej efektywny i ekonomiczny niż budowa systemu nadajników naziemnych. Dzięki niemu szerokie grono użytkowników jest w stanie oglądać szeroki pakiet programów telewizyjnych z całego świata.

W zależności od wybranego sprzętu można zyskać dostęp do konkretnych (także kodowanych) stacji oraz nagrywać audycje.

Instalacje zbiorcze telewizji

Zbiorcze instalacje telewizji są dedykowane deweloperom, mieszkańcom domów szeregowych, spółdzielniom mieszkaniowym czy właścicielom hoteli i pensjonatów. Konieczność wyposażenia nowo powstających budynków we wspólną instalację teletechniczną staje się również wymogiem prawnym, który dotyczy m.in. telewizji satelitarnej.

Połączona instalacja telewizji niesie korzyści finansowe, techniczne i estetyczne, podnosząc ogólną wartość nieruchomości. Zamiast dziesiątek pojedynczych anten jeden zestaw montowany jest dla całego budynku. Przełomem w dostępie do TV stała się instalacja światłowodowa – poza dostępem do szybkiego internetu to medium może być efektywnie wykorzystywane przy instalowaniu Sat TV.

Zalety i informacje o SAT TV

Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy właścicieli domów jednorodzinnych oraz deweloperów budujących apartamenty. Chcielibyśmy podkreślić, że montaż zbiorczej instalacji telewizyjnej przewidziany możliwie wcześnie znacznie obniża koszty. Nasze koncepcje wykonawcze są wypadkową oczekiwań związanych ze standardem budynku oraz przewidywanego budżetu.

Wśród zalet instalacji zbiorczych telewizji można wskazać:

  • podniesienie ogólnej wartości nieruchomości,
  • funkcjonalność i niezawodność w odbiorze sygnału,
  • obniżenie kosztów wynikających z indywidualnych podłączeń,
  • wiele możliwości wykorzystania dobrze zaprojektowanej infrastruktury,
  • poprawa estetyki budynku, w którym nie ma konieczności montowania pojedynczych anten,
  • dostosowanie się inwestora do wymogów prawnych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Cennik i realizacje

W firmie Wartel dysponujemy kompletnym sprzętem niezbędnym do prawidłowej i przystępnej cenowo instalacji Sat TV. Wybieramy rozwiązania odpowiadające na potrzeby klienta, które nie generują nieuzasadnionych kosztów. Naszą ofertę można poznać bezpośrednio w naszym biurze w Warszawie lub zapoznać się z cennikiem i niezbędnymi informacjami poprzez formularz.