Spis treści

Budowa i projektowanie serwerowni

Rozwój firmy Wartel przekłada się na sukcesywne poszerzenie i udoskonalanie oferty kierowanej do klientów. Jednymi z jej flagowych elementów są profesjonalna instalacja okablowania światłowodowego i LAN. Konieczność zaplanowania i przeprowadzenia czynności budowlano-instalacyjnych w tak kluczowych inwestycjach warto powierzyć doświadczonemu partnerowi.

Budowa serwerowni, która mieści komputery i elementy całych sieci komputerowych, jak i data center przechowującej informatyczną infrastrukturę techniczną, wymaga uwzględnienia szeregu niezbędnych warunków, warunkujących jej sprawne działanie.

Projektowanie od A do Z

Stworzenie centrum danych czy serwerowni to duże wyzwanie inwestycyjne, stąd warto zadbać o wsparcie najlepszych współpracowników. Nasi doświadczeni pracownicy z pełnym zaangażowaniem przystępują do projektowania nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań dotyczących okablowania, które zagwarantują bezpieczne działanie całego systemu.

Naszym klientom dedykujemy kompletną ofertę, która obejmuje konsultacje w ramach przygotowania ogólnej koncepcji inwestycji związanej z okablowaniem światłowodowym i LAN, a także jej szczegółowy projekt techniczny. Rzetelność zatrudnionych przez nas wykonawców przekłada się na dokładną realizację inwestycji z wykorzystaniem wysokiej jakości kompatybilnego sprzętu.

Modernizacja serwerowni IT

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego też instalacje światłowodowe wykonujemy wszędzie tam, gdzie potrzebują ich nasi klienci. Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom publicznym. Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki Internet lub niezawodna telewizja o doskonałej jakości obrazu.

Naszą specjalnością są instalacje światłowodowe do domu, firmy i biurowca. Posiadamy doświadczenie w montażu w apartamentowcach, mieszkaniach, budynkach jednorodzinnych oraz wielkich biurowcach. Niezależnie od tego, jak rozbudowaną sieć światłowodową chcesz wykonać, możesz mieć pewność, że spełnimy twoje oczekiwania i zapewnimy solidną realizację w dobrej cenie.

Dla biur, firm, i innych podmiotów gospodarczych

W firmie Wartel projektujemy i budujemy infrastruktury kablowe dla szerokiego grona użytkowników, jak firmy, instytucje czy korporacje. Wykonujemy całościowe projekty funkcjonujące w biurowcach różnego typu, zapewniając właściwe działanie.

Specjalizujemy się w okablowaniu serwerowni, jak i montowaniu i uzbrajaniu szafy rack 19″”. Nowoczesne technologie pozwalają zaplanować i wykonać prace rzetelnie, terminowo i w sposób, który zapewni efektywne działanie bez usterek i przestojów pracy firmy i różnych podmiotów gospodarczych.

Jaki jest koszt budowy?

Działamy w oparciu o obowiązującą w Polsce ustawą o prawie budowlanym i mamy świadomość konieczności uzyskiwania wszelkich koniecznych decyzji administracyjnych, przede wszystkim pozwolenia na budowę. Nasze projekty objęte są nadzorem osób posiadających odpowiednie uprawnienia oraz gromadzących wymaganą dokumentację.

Zachęcamy do skonsultowania z nami konkretnych potrzeb w celu poznania rzeczywistej wyceny planowanej inwestycji. Gwarantujemy przejrzystość oraz brak ukrytych kosztów dzięki dokładnie przeprowadzanym przedmiarom.

Jesteśmy otwarci na negocjacje i elastyczni w dostosowywaniu sprzętu do wymagań i możliwości klienta.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Kilka słów o nas

Na życzenie zainteresowanych osób przygotowujemy orientacyjne kosztorysy inwestorskie, które pozwalają porównać ofertę na rynku warszawskim oraz ogólnopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i konkurencyjnym cennikiem, zapewniając o pełnym profesjonalizmie i wysokim standardzie usług.