Spis treści

FFTH

Poszukujesz rozwiązań do swojego mieszkania lub domu, które pozwolą ci cieszyć się stałym i co równie ważne, bardzo szybkim dostępem do Internetu lub telewizji? W takim razie FFTH jest rozwiązaniem dla ciebie. Co to jest? Odpowiedź jest bardzo prosta – to nowoczesna sieć światłowodowa, podłączana bezpośrednio do twojego domu.

Fiber to the home to nowoczesna instalacja, w której wykorzystuje się okablowanie światłowodowe. Oznacza to, że dane są transmitowane za pomocą wiązek światła, co tłumaczy ich bardzo szybki przesył. Wewnątrz kabli światłowodowych znajdują się szklane wiązki, które zapewniają stały i bezawaryjny dostęp do mediów. Nic więc dziwnego, że FFTH cieszy się coraz większą popularnością.

Zalety posiadania łączą światłowodowego

Łącza światłowodowe to obecnie najnowocześniejsza technologia na rynku, umożliwiająca korzystanie z nowoczesnych usług multimedialnych. Wśród nich wymienić możemy telewizję CATV, możliwość oglądania filmów i programów w jakości HD i 4K oraz niezwykle szybki Internet. Instalacje światłowodowe mają więc bardzo szerokie zastosowanie.

Nie brakuje również zalet korzystania z takiego rozwiązania. Podstawową jest niska awaryjność sieci światłowodowych oraz stała prędkość Internetu czy transmisji danych. Osoby korzystające ze światłowodów w domu mogą więc zapomnieć o zawieszaniu się dostępu do sieci czy wolnym pobieraniu plików – w końcu stabilność to drugie imię światłowodu.

Cennik usługi FFTH

Doprowadzenie światłowodu do domu wymaga stworzenia projektu oraz wykonania montażu w najbardziej opłacalny dla klienta sposób. Dlatego też nie jesteśmy w stanie podać jednolitego cennika dla wszystkich naszych klientów. Niemniej jednak, możesz mieć pewność, że decydując się na skorzystanie z usług firmy Wartel, możesz liczyć na atrakcyjne ceny.

Posiadamy przystępne oferty zarówno dla deweloperów, jak i osób prywatnych, które chcą korzystać z nowoczesnych usług multimedialnych. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości oraz wycenimy wykonanie instalacji FFTH w twoim domu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu zwłaszcza mieszkańców Warszawy i województwa mazowieckiego.

Masz pytania dotyczące FFTH?
Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Nasze realizacje

Do tej pory wykonaliśmy już wiele instalacji światłowodowych z wykorzystaniem technologii FFTH – zarówno dla deweloperów, jak i klientów indywidualnych. Poniżej znajdziesz nasze realizacje, które są dowodem na to, że jesteśmy firmą godną zaufania. Nasi profesjonalni pracownicy szybko i sprawnie wykonują projekty oraz doprowadzają światłowód do domu.