Spis treści

Montaż i instalacja monitoringu

Wybór systemu monitorującego wymaga wcześniejszych konsultacji, które umożliwiają skonkretyzowanie potrzeb. Instalację sprzętu poprzedza przygotowanie przez naszych pracowników dokładnych schematów, które zostają zatwierdzone przez zleceniodawcę. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że montaż przebiega szybko i sprawnie.

 Ponieważ dokładnie określamy przeznaczenie urządzeń i przewidujemy warunki ich pracy, wykonane przez nas instalacje są bezawaryjne i trwałe. Dzięki nim właściciele firm oraz osoby prywatne mogą w nieskomplikowany i nieobciążony nadmiernymi kosztami sposób kontrolować swoje mienie, a w razie potrzeby przedstawić dowody przestępstw.

Profesjonalny projekt w oparciu o wymagania klienta

W kontakcie z klientami stawiamy przede wszystkim na elastyczność wyrażającą się w indywidualnym podejściu i wycenie danego zlecenia. Staramy się precyzyjnie określić potrzeby oraz w miarę możliwości zmieścić się w przewidywanym budżecie. Wszystko to sprawia, że jesteśmy polecani przez zleceniodawców kolejnym zainteresowanym.

Jesteśmy otwarci na niestandardowe i wymagające zadania, które pozwalają nam ciągle się rozwijać i podejmować kolejne wyzwania. Wieloletnie doświadczenie i ciągle podnoszone kwalifikacje sprawiają, że wyróżniamy się na rynku. Posiadamy zaawansowane zaplecze techniczne i kontakty z uznanymi producentami i dostawcami sprzętu.

Gdzie instalujemy monitoring?

Szybki postęp techniczny przyczynia się do spadku cen wielu urządzeń, dlatego obecnie można kupić dobrej jakości zestaw do monitoringu w relatywnie niskiej cenie. To sprawia, że na montaż kamer decydują się nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby prywatne. Obserwujemy stały wzrost zainteresowania tą formą prewencji.

 Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obiektach: domach jednorodzinnych i niewielkich sklepach, ale także w dużych apartamentowcach i firmach. Ponadto instalacje firmy Wartel cieszą się popularnością w urzędach, biurowcach czy na parkingach. Wszystkim klientom oferujemy kompleksowe i sprawdzone systemy nadzoru.

Dobór urządzeń i kamer

Profesjonalny system wizyjny pozwala czuć się pewniej w domu, a także być spokojnym o bezpieczeństwo dzieci w monitorowanym przedszkolu czy szkole. Nasz gruntownie przygotowany zespół, który zrealizował już liczne projekty monitoringu, chętnie udzieli porad w zakresie wyboru optymalnego sprzętu do domu czy zakładu pracy.

Wykonujemy projekty dozoru np. w ramach CCTV z wykorzystaniem kamer przemysłowych. Świetnie znamy się również na nowoczesnym sprzęcie IP, które mogą być dodatkowo wyposażane w liczne usprawnienia takie jak: detektor ruchu, podłączony alarm, podczerwień usprawniającą rejestrowanie obrazu w nocy oraz rejestrator umożliwiający zapisywanie.

Teren działania: Warszawa i Cała Polska

Swoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu warto powierzyć doświadczonym specjalistom, którzy proponują sprawdzone rozwiązania oraz odpowiedzialnie i terminowo podchodzą do zleconych zadań. Posiadamy wiarygodne rekomendacje od szerokiego grona zadowolonych klientów.

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale realizujemy też zlecenia poza stolicą, na terenie całego kraju. W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt poprzez formularz lub telefonicznie. Z pewnością odpowiemy na wszelkie zapytania, z przyjemnością umawiamy się również osobiście celem przeprowadzenia bardziej szczegółowych konsultacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Cennik i informacje

Zapraszamy do zapoznania się informacjami na stronie internetowej. Jesteśmy otwarci zarówno na szybkie instalacje oraz długofalowe projekty związane z budową czy modernizacją infrastruktury. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby klientów indywidualnych oraz dużych firm i instytucji, oferujemy również monitoring miast i gmin.