Spis treści

Projektowanie sieci komputerowych

Sieć komputerowa to kompletny zestaw sprzętu, który może się ze sobą komunikować oraz niezbędne do tego oprogramowanie. Tego rodzaju systemu komputerów umożliwia wymianę informacji i różnego rodzaju danych oraz korzystanie ze wspólnych zasobów. Projektujemy pełne okablowanie telekomunikacyjne zapewniające poprawne funkcjonowanie sieci.

W naszej ofercie dostępne są sieci różniące się pod względem wykorzystanego medium transmisyjnego. Instalujemy tradycyjne okablowania z tzw. skrętki miedzianej, sieci bezprzewodowe wykorzystujące fale radiowe oraz najnowocześniejsze światłowody. Nasze sieci teletechniczne uwzględniają standardy Ethernetu.

Od A do Z

Na życzenie klientów bierzemy pełną odpowiedzialność za stworzenie projektu infrastruktury sieci komputerowej. Na wstępnie dogłębnie analizujemy zapotrzebowanie oraz szacujemy ilość koniecznego sprzętu. Po zatwierdzeniu schematu instalacji przez zleceniodawcę i skompletowaniu urządzeń możemy przystąpić do montażu.

Jednym z kluczowych etapów działania jest poprawna konfiguracja sieci, która zapewni jej optymalne funkcjonowanie. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać logiczną infrastrukturę sieciową odpowiednią dla wysokiej klasy urządzeń aktywnych i pasywnych przy wykorzystaniu różnych typów okablowania (poziomego, pionowego bądź szkieletowego).

Wykonanie lokalnej sieci

Oferujemy projekt i wykonanie lokalnej sieci komputerowej LAN (local area network), czyli obejmującej swoim zasięgiem dany obszar. Wśród wielu realizacji, które pozwoliły nam gromadzić doświadczenia i doskonalić swoje umiejętności są biurowce, mieszkania, szkoły czy domy. LAN może tworzyć osobną strukturę zarówno przestrzennie jak i w obrębie innej sieci.

Montaż lokalnej sieci komputerowej powinien zapewnić jej długoletnią niezawodność. Znajomość zasad i technik układania kabli ma wpływ na prędkość transmisji oraz konserwację. Nasi fachowcy wybierają odpowiednie przewody, w tym skrętkę kilku kategorii. Po podłączeniu urządzeń testują działanie całości i przygotowują niezbędną dokumentację.

Cennik

Oferta firmy Wartel to atrakcyjne ceny odpowiadające wysokiej jakości wykonania. Wykonaliśmy już liczne projekty dla firm, urzędów publicznych czy szpitali. Współpracowaliśmy z deweloperami przygotowując okablowanie dla sieci komputerowych w apartamentowcach, gdzie połączyliśmy funkcjonalność i niezawodność sprzętu z ciekawą stylistyką elementów wykończenia.

Rekomendacje naszych usatysfakcjonowanych klientów potwierdzają, że wszelkie prace wykonujemy terminowo i z należytą starannością, dostosowując projekt do oczekiwań i możliwości zleceniodawców. Ciągle wzbogacana i aktualizowana oferta, a także podnoszenie kwalifikacji powodują, że jesteśmy postrzegani jako profesjonaliści w branży.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu dla ciebie.

Realizacje

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wiele różnorakich sieci komputerowych zarówno na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, jak i całej Polski. Na naszej stronie internetowej udostępniamy przykłady referencji od zadowolonych klientów, którzy polecają nas jako rzetelnego wykonawcę i solidnego partnera biznesowego.